Logistics manager

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Námestovo
Pracovná oblasť
Logistika, Manažment, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 000 - 3 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- riadenie zásob a zavádzanie nových koncepcií materiáloveho manažmentu od dodávateľov a smerom k zákazníkom
- kontrola nákladov, pravidelné reportovanie
- riadenie logistického oddelenia cca 45 zamestnancov + sklad
- optimalizovanie množstva vstupného a výstupného materiálu
- nastavenie a udržiavanie spôsobu doplňovania materiálu (KANBAN, HEIJUNKA)
Požadujeme
- VŠ vzdelanie v odbore ekonómia alebo ekonomický background
- min. 3 ročná manažérska skúsenosť v oblasti materiálového manažmenu a kontroly zásob
- vzťahy v rámci dodávateľského reťazca v automotive
- anglický jazyk min. na úrovni B2
- schopnosť viesť rokovania
- skúsenosti s vedením tímu ľudí
Benefity
- firemné auto aj na súkromné účely
- ročný bonus v závislosti od výsledkov spoločnosti
- dochádzkový bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk