Key Account Manager- spotrebná elektronika

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá patrí medzi lídrov spotrebnej elektroniky, elektrických zariadení, IT, GSM produktov, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu KEY ACCOUNT MANAGER- v oblasti spotrebnej elektroniky
Hlavnou úlohou bude:
- obchodné zodpovednosti - riadenie obchodných vzťahov so strategickými partnermi v rámci retail siete i VO
- zodpovednosť za obchodné jednania, obchodné podmienky
- riadenie listingu, cenovej politiky u zákazníkov
- príprava, implementácia aktivít na podporu
- zodpovednosť za dosiahnutie obchodných plánov predaja
- analýza trhu, konkurencie
- forecasting
- reporting na manažment spoločnosti
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- vzdelanie SŠ/ VŠ
- aktívna znalosť anglického jazyka - denná komunikácia v rámci spoločnosti
- skúsenosť v rámci riadenia obchodných vzťahov pre VO/MO siete
- skúsenosti v oblasti elektroniky/FMCG
- samostatnosť
- flexibilita, orientácia na výsledok
- orientácia na detail
- asertivita
Benefity
- auto aj na súkromné účely
- jazykové kurzy
- príspevok na životné poistenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111