ÚČTOVNÍK HMOTNÉHO MAJETKU – LOZORNO

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
V rámci komplexnej pozície v LOZORNE bude súčasťou Tvojej práce najmä:
- Účtovanie hmotného majetku
- Účtovanie cestovných výdavkov
- Cenotvorba
- Riešenie poistných udalostí
- Faktoring
Požadujeme
Ako úspešný kandidát na túto pozíciu by si mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Minimálne 3 roky v oblasti čiastkového účtovníctva (AP/AR alebo fixed assets)
- Znalosť Slovenských účtovných štandardov a IFRS
- Anglický jazyk minimálne na úrovni B2 (Komunikácia s manažérom a s materskou spoločnosťou prebieha v anglickom jazyku)
- Otvorenosť a proaktivita
Benefity
Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas a mnoho iného.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111