Production Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Námestovo
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Riadenie, kontrola a koordinácia oddelenia úseku výroby
Zodpovednosť za nákladovosť, efektivitu, dodržiavanie výrobných postupov, termínov
Zabezpečenie nábehu nových projektov
Dodržiavanie štandardov kvality, zlepšovanie, vývin, implementácia, výrobné postupy, pravidlá
Reporting, analýzy, súčinnosť s koncepciou manažmentu
Výber zamestnancov a participácia na ich personálnom rozvoji, hodnotenie
Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP
Požadujeme
Predchádzajúce skúsenosti z automotive
Skúsenosti s vedením ľudí, viaczmenná prevádzka
Analytické myslenie, vysoká miera flexibility a samostatnosti
Skúsenosti z viacerých projektov
Benefity
Budú komunikované na osobnom pohovore
Služobný automobil strednej triedy aj na súkromné účely
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk