PROCUREMENT REFEREE

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
953 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Prinášanie výsledkov podľa cieľov definovaných vedením GBS
- Zodpovednosť za efektívne, včasné a kvalitné vykonávanie procesov
- Spravovanie dát - registrácia dodávateľov a položiek v systéme SAP
- Zodpovednosť za koordináciu kmeňových dát obstarávania podľa požadovanej úrovne služieb a kvality
- Zodpovednosť za identifikáciu a realizáciu príležitostí zlepšovania v rámci vykonávaných činností
Požadujeme
- VŠ vzdelanie (logistika, nákup, ekonómia apod.)
- Práca na obdobnej pozícii min. 1 rok
- Pracovné skúsenosti z SSC prostredia - výhoda
- Schopnosť zhromažďovať, monitorovať a vyhodnocovať údaje
- SAP - základy
- MS Excel - základy
- Orientácia na výsledky
- Silný prozákaznícky prístup
- Výborné organizačné schopnsoti
- Výborný time manažment
Benefity
- Práca v priateľskej atmosfére v medzinárodnom prostredí
- Interné vzdelávanie (jazykové kurzy, kvalifikačné programy)
- Možnosť home office
- Referenčný bonus
- Preplácanie logistických nákladov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321