ŠPECIALISTA PLÁNOVAČ VO VÝROBE + DISPONENT ( 13. 14. PLAT)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Doprava, Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Špedícia, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti z výroby? Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni? Tak máme pre teba zaujímavú pozíciu, vo výrobnej spoločnosti, ktorej výrobky určite poznáš zo svojej chladničky.
Tvojou náplňou práce bude:
- plánovať a koordinovať výrobu na dennej báze
- zabezpečovať optimalizáciu plánovacích procesov
- zabezpečovať dodanie tovaru pre klientov v požadovanom množstve
- komunikácia s rôznymi internými oddeleniami od výroby a tiež s exportom a predajom
- zodpovednosť za optimálne skladové zásoby
- kontrola a zabezpečenie požadovaného množstva obalových materiálov
- práca v programe SAP
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- skúsenosti v programe SAP - VÝHODA
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- znalosť Microsoft office najmä - EXCEL PODMIENKA
- prax z výrobnej spoločnosti min. 2 roky PODMIENKA
- flexibilita
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- analytické myslenie
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
- 13. 14. plat
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- jazykové kurzy
- náborový príspevok
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- príspevky na životné jubileá
- príspevky k pracovnému výročiu
- zákonné príspevky nad rámec Zákonníka práce
- kultúrne, spoločenské a športové akcie a iné
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk