LOGISTICKÝ MANAŽÉR - ROČNÉ BONUSY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 200 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej strojárenskej spoločnosti na pozícii MANŹÉRA LOGISTIKY. Do tímu hľadajú inovatívneho človeka so skúsenosťami z logistiky a vedením ľudí.
Základnou náplňou tejto kľúčovej pozície je:
- Zodpovednosť za logistické stratégie - expedíciu, plánovanie, materiálový manažment a úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Dosahovať zlepšenia (náklady, kvalita, včasné dodávky....) zosúladenie s internými oddeleniami a dodávateľmi
- Poskytovanie informácií o požiadavkách výroby, spoločnosti a zákazníka
- Optimalizovať skladové zásoby a zodpovednosť za realizáciu skladového hospodárstva
- Organizácia a riadenie činnosti úseku logistiky, nákupu a expedície a zodpovednosť za výkon všetkých činností
- Plnenie stanovených úloh jednotlivých oddelení
- Zodpovednosť za komplexnosť navrhovaných riešení i toho, že riešenia budú realizované
- Zodpovednosť za termínové, finančné a vecné plnenie úloh, analyzuje príčiny časových sklzov
- Vedenie tímu ľudí
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku PODMIENKA
- Skúsenosti z výroby z oblasti strojárstva alebo technický smer PODMIENKA
- Skúsenosti s vedením ľudí PODMIENKA
- Komunikatívny
- Dynamická osobnosť
- Chuť meniť a navrhovať nové inovácie na oddelení
Benefity
Pre svojich zamestnancov má pripravený široký balík benefitov:
- Ročný bonus - 10% z ročného platu
- Rôzne druhy zamestnaneckých akcií ( výročie spoločnosti, letené akcie)
- Príspevok do 3. piliera
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Rôzne formy stravovania podľa vlastného výberu
- Odborné školenia
- Multisport karta
- Finančná odmena za odpracované roky
- Referenčný bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk