Hlavný účtovník v FMCG

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Iné, Obchod, Služby, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáme komplexného účtovníka, ktorý rozpráva plynule po anglicky a pracoval v FMCG prostredí so systémom SAP.
Mal by si na starosti:
- Komplexné vedenie účtovníctva v SAPe
- Spracovanie daňových priznaní, DPH a pod.
- Prípravu podkladov pre audit
- Vedenie 5tich účtovníkov
- Reportovanie na centrálu
- Aktívna komunikácia so zahraničným manažmentom
Požadujeme
Nato aby sme ťa na pozíciu vedeli zvážiť je potrebné aby si spĺňal nasledujúce kritériá:
- Minimálne 5 rokov skúseností v komplexnom účtovníctve z FMCG prostredia
- Anglický alebo Nemecký jazyk na úrovni C1 – aktívna komunikácia so zahraničným manažmentom a pravidelné prezentovanie výsledkov
- Skúsenosť so systémom SAP
- Microsoft Excel na pokročilej úrovni: v look up, pivots a pod.
Benefity
Spoločnosť ponúka zmluvu na dobu neurčitú, 13. & 14. plat, príspevky na jazykové vzdelávanie, náborový príspevok, príspevky na dôchodkové sporenie a pod. Radi Vám ich priblížime u nás na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk