Customer Quality Engineer Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 000 - 3 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- riadenie oddelenia kvality, vedenie tímu
- zodpovednosť za efektívne riadenie nákladov
- využívanie nástrojov kvality/ POKAYOKE, KAIZEN, VSM, 5S, QRQC, TPM
- reprezentovanie závodu pred zákazníkom v otázkach kvality
- riadenie projektov a zodpovednosť za zákazníka
- podpora systémov kvality, laboratória
- zodpovednosť za interné a externé audity
- stanovenie pravidiel kvality pre výrobné postupy a hotové výrobky podľa interných a externých požiadaviek
- podieľanie sa na zlepšovaní kvality a znižovaní výrobných nákladov
Požadujeme
- min. 5 rokov praxe ideálne v oblasti automotive
- znalosť systémov IATF 16949/ VDA 6.1/ QS 9000
- skúsenosti s vedením tímu ľudí
- anglický jazyk min. úroveň B2 / denná komunikácia so zákazníkmi
Benefity
- firemné auto aj na súkromné účely
- ročný bonus v závislosti od výsledkov spoločnosti
- dochádzkový bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk