Skladnik

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 150 - 1 150 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáš prácu v sklade na jednu zmenu? Práve si dostal možnosť mať dostatok voľného času za výborný plat. Pracovať budeš na jednu zmenu od 7:00 do 16:00 a v malom kolektíve piatich ľudí sa isto rýchlo zabehneš.
A aké úlohy ťa čakajú?
- príjem tovaru na sklad a výdaj tovaru zo skladu
- práca v internom systéme SAP (skladové hospodárstvo)
- skenovanie a nahrávanie zásielok do interných systémov
- práca s manipulačnými zariadeniami do výšky troch paliet
Požadujeme
A čo od teba očakávame?
- že vieš pracovať s počítačom aby si mohol zadávať objednávky do jednoducheho skladového modulu programu SAP
- už máš skúsenosti zo skladu či už ako piker alebo skladník
- si manuálne zručný a zvládneš manipuláciu s tovarom
- môžeš nastúpiť ihneď
- samozrejme poslednou podmienkou je, že zašleš svoj životopis a absolvuješ s nami pohovor
Benefity
Čo okrem super kolektívu z benefitov na Teba čaká:
- 13., 14. plat
- Vzdelávací program pre zamestnancov
- Flexibilný pracovný čas
- Plne hradené stravné lístky
- Dni voľna navyše
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk