FINANCE ANALYST (Reporting)

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
953 - 1 250 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Finančný reporting
- Definovanie požiadaviek na reporting na základe komunikácie s používateľmi
- Vytváranie reportingových riešení za použitia SAP, SAP BusinessObjects Web Intelligence
- Participácia na projektoch v zmysle poskytovania reportingovej podpory
- Príprava finančných reportov (mesačne) pre vedenie spoločnosti
Požadujeme
- Vysokoškolské ekonomické vzdelanie
- Prax na obdobnej pozícii (Controlling/Reporting) - posledné 2 roky - nutná
- Skúsenosti v rámci medzinárodného SSC prostredia - výhodou
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť účtovnej a ekonomickej terminológie
- Záujem o rozvoj v oblasti reportingu a controllingu
- MS Office
- MS Excel - aktívna pracovná skúsenosť, porkočilá úroveň, znalosť VBA výhodou
- SAP - pokročilá znalosť
- Analytickosť
- Orientácia na detail
- Dynamickosť
- Zodpovednosť
- Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk