Technický obchodný zástupca - plastics !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, spoločnosť zaoberajcu sa nákupom, predaj a distribúciou surovín pre plastovú výrobu obsadzujeme pozíciu skúseného obchodného zástupcu.
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov + akvizície
- negociácia kontraktov a zmluvných podmienok
- prírpava cenových kalkulácií
- denná komunikácia so zákazníkmi
- dosahovanie stanovených cieľov
- aktívne podielanie sa na plánovaní budgetu
- balík home office
- stravné lístky podľa zákona
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- SŠ/VŠ vzdelanie (technický, chemický smer )
- znalosť anglického jazyka - komunikatívna úroveň
- prax na odbobnej pozícii min.2 roky (predaj strojov, chémie...)
- znalosť materiálov (polyméry) - výhodou
- dobré obchodné, predajné zručnosti
- dobré komunikačné, prezentačné schopnosti
- ochota cestovať v rámci Slovenska
Benefity
- Bonusy, Odmeny
- Automobil , telefón , PC
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk