HR Asistent - interné HR- len pre študentov VŠ

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
4 - 4,50 EUR / Hodina
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Rád komunikuješ s ľuďmi? Láka Ťa svet interného HR? Chceš popri VŠ nabrať prax a po škole naštartovať svoju kariéru v HR?
Do HR tímu nášho klienta hľadáme nového kolegu/kolegyňu.
Ako HR Asistent/Asistentka budeš mať tieto úlohy:
- administratívna podpora HR tímu v náborovom procese t.j. preselekcia kandidátov
komunikácia s kandidátmi, organizácia stretnutí a pohovorov
- práca s databázou
- reporting
- ad-hoc úlohy podľa zadania
- participácia na HR projektoch a úlohách
Týždenný pracovný čas je 20 hodín, forma spolupráce - Dohoda o brigádnickej práci študenta.
Požadujeme
Očakávame od teba, že:
- si študentom VŠ ( ekonomického, marketingového alebo humanitného zamerania )
- dokážeš plynule komunikovať v AJ v písomnej aj ústnej forme
- máš príjemný prejav a vystupovanie- denná ústna (osobná či telefonická), ale aj písomná komunikácia
- ovládaš MS Office ( predovšetkým Word, Excel a PowerPoint )
- si tímový hráč, ochotný učiť sa nové veci a pracovať na sebe
- máš záujem o oblasť HR a dlhodobú brigádu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk