Majster výroby

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 150 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti. Každý deň budete robiť nasledovné činnosti:
- Organizovať výrobu na oddelení podľa plánu stanoveného oddelením plánovania
- Kontrolovať a riadiť priebeh výrobných operácii
- Predvídať a riadiť rôzne výrobné problémy na danej zmene
- Viesť a koordinovať podriadených zamestnancov prideleného oddelenia tak, aby sa dosahovali stanovené ciele spoločnosti
- Koordinovať výrobný proces a predvídať možné následky v nadväznosti na nasledujúcu zmenu
- Pravidelne informovať manažéra výroby o priebehu výrobného procesu
- Sledovať a hlásiť dohodnuté ukazovatele
- Oznamovať nedostatky prípadne vzniknuté problémy na pracovisku nadriadenému a podporovať ho pri ich odstránení
- Spolupracovať s nadriadeným a iným oddelením pri koordinácii a zabezpečení plynulého chodu výroby
- Riadiť školenie nových operátorov a celoročne sledovať školenie všetkých skladových zamestnancov na príslušnej zmene
- Zabezpečiť dodržiavanie interných postupov a pravidiel bezpečnosti na dosiahnutie stanovených cieľov
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- skúsenosti na podobnej pozícií (s vedením tímu 20 a viac zamestnancov) vo výrobnej spoločnosti min. 2roky
- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni podmienkou
- znalosť Microsoft WS,Office, Outlook
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita, tímový hráč, schopnosť viesť a motivovať tím
- znalosť 5S, lean management výhodou
Benefity
- príspevok na dopravu do zamestnania
- firemné akcie
- ročná odmena za dochádzku
- permanentky na športové aktivity a iné
- extra platené voľno nad rámec zákona
- mladá, perspektívna, rozvíjajúca sa spoločnosť
- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- tímová práca v dvojzmennej prevádzke
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk