JAVA PROGRAMÁTOR pre oblasť životného poistenia, TPP/živnosť

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Informatika - software, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre spoločnosť pôsobiacu na globálnej úrovni v oblasti poistenia hľadáme Java programátora, ktorý bude vyvíjať lukratívny medzinárodný softvér pre oblasť životného poistenia.
Náplň práce:
- vývoj softvéru v Jave
- kolaborácia s architektom, dopad na celkovú architektúru jednotlivých softvérových riešení
- návrh, zmeny, koncepty, špecifikácie v rámci softvéru
- práca v kancelárii v menšom tíme na báze SCRUM
- možnosť sa kariérne posunúť v krátkom časovom rozpätí
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- mierne pokročilá znalosť s java programovaním (aspoň 1 rok skúseností)
- plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
Benefity
- práca v kancelárii (nie open-space)
- finančné prémie (sezónne aj výkonnostné)
- dovolenka nad rámec (25 dní)
- flexibilná pracovná doba + home office
- bezplatné využívanie telocvične v budove aj počas pracovnej doby
- preplácanie IT kurzov (certifikácie)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111