PODPORA PRE ZÁKAZNÍKOV V NEMECKOM JAZYKU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Automobilový priemysel, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zaraďte jednotku, pridajte plyn a staňte sa špecialistom komunikácie a klientskeho servisu v oblasti motorizmu. Vaše znalosti NEMECKÉHO a ANGLICKÉHO jazyka podrobíte každodennej dôkladnej generálke.
Využijete ich najmä pri:
- Aktívnej klientskej podpore, každodennej komunikácii s klientmi a dodávateľmi spoločnosti
- Spracovaní klientskych požiadaviek
- Riešení rôznych logistických otázok
- Plánovaní a pripomienkovaní pravidelnej technickej údržby vozového parku
- Správe rôznorodej administratívnej agendy
Požadujeme
- Výborná znalosť NEMECKÉHO a ANGLICKÉHO jazyka, ktorý využijete pri každodennej komunikácií
- Ochota komunikovať s proklientským prístupom
- Ukončené stredoškolské a/alebo vysokoškolské vzdelanie
- Technické zameranie bude pre Vás veľkou výhodou
Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na martin.juhasz@grafton.sk
Benefity
- Jazykové kurzy
- Ročný bonus
- Sick day
- Firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk