JUNIOR HR IT KONZULTANT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Informatika - správa systémov, Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
V Graftone Ťa naučíme najnovšie náborové techniky ako správne vyhľadať a osloviť kandidátov, kde si svoj čas manažuješ sám a pracuješ na všetkých sociálnych sieťach. Komunikuješ s kandidátmi a tých najlepších posúvaš ďalej v procese. Si to práve ty, kto hrá dôležitú rolu pri správnom výbere.
Zúčastňuješ sa na zaujímavých projektoch a chytáš veľké ryby pre najväčšie firmy na Slovensku. Máš možnosť chodiť na rôzne konferencie a workshopy a neustále sa tak rozvíjať a posúvať.
V našom IT tíme Recruiterov sme traja a čakáme už len na niekoho prácechtivého, s kým môžeme chodiť po práci na pivo/víno/prosecco.
Požadujeme
Hľadáme VŠ absolventa, ktorého zaujíma kombinácia psychológie a IT sveta, ktorý sa nebojí komunikovať s kandidátmi aj po anglicky.
Benefity
Je množstvo dôvodov, prečo si vybrať práve nás - tradícia, know-how, zázemie medzinárodnej spoločnosti, meno na trhu.
Pracujeme v tíme, kde sa vieme sústrediť len na IT oblasť, v našej príjemnej kancelárii kde budeme s tebou štyria.
Máme novú Chill Out room, kde si vieš vyložiť nohy, dať si kávičku, zahrať si Playstation a pozrieť Netflix.
Takisto ťa potešíme pravidelným ovocím a vynikajúcou kávou v našej kuchynke.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk