JUNIOR IT SUPPORT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - hardware, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosť s helpdeskom? Hľadám ochotného človeka, ktorého baví inštalácia hardwaru a softwaru a rád poradí a pomôže svojím kolegom s ich IT problémom.
Náplň práce:
- Manažment tiketového systému
- Technická podpora spoločnosti
- Správa a údržba hardwaru a softwaru
- Podpora v rámci Windows 7, 8, Microsoft Office
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Angličtina na komunikatívnej úrovni
- Pozitívny prístup k ľuďom
- Aspoň 1 rok skúseností v podobnej oblasti
Benefity
- Stravné lístky v hodnote 4.50EUR, ktoré sú plne hradené zamestnávateľom
- 40 € vo forme multiticketov, ktoré je možné využiť na rôzne aktivity a služby
- Životné poistenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk