GENERAL PROJECT MANAGER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 500 - 5 500 EUR / Rok
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Sú ti známe metodiky Agile riadenia projektov? Vieš uchopiť hocijaký projekt a doviesť ho do úspešného konca? Máš skúsenosti s medzinárodnými projektami? Tak potom máme pre teba zaujímavú pracovnú príležitosť vo VIEDNI.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- Efektívne plánovať a koordinovať projekty, určovať štruktúru tímu na projekte, harmonogram projektu, fázy projektu
- Koordinovať medzinárocný tímu, organizovať pravidelné meetingy a udržiavať aktuálnosť všetkých zápisov
- Určovať úlohy členom tímu a sledovať ich plnenie
- Riadiť rozpočet projektu
- Minimalizovať riziká na projekte
- Efektívne komunikovať so všetkými zainteresovanými stranami na projekte
- Identifikovať príležitosti na zlepšenia projektu a dávať návrhy na efektívne plnenie cieľov na projekte
- Zabezpečovať komplexnosť projektových dokumentov a ich aktuálnosť
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Prax v projektovom riadení min. 5 rokov
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- Skúsenosti s metodikou Agile PODMIENKA
- Organizačné, komunikačné a analytické schopnosti
- Skúsenosti s riadením medzinárodného tímu
- Samostatnosť
- Flexibilita - denné cestovanie do VIEDNE
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
- Transport card
- Rôzne zamestnanecké akcie ako vianočné večierky, športové akcie a iné
- Každý deň zabezpečené raňajky na pracovisku zadarmo
- Bonusy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk