C++ Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvárame skvelú príležitosť získať zaujímavú prácu v uvoľnenom a pohodovom developerskom prostredí úspešnej softwarehouse spoločnosti. To čo robíme je unikátne, naše produkty sú jedinečné a vo svete takmer bez konkurencie v danej oblasti.
Vašou úlohou by bol:
- predovšetkým vývoj zdrojových kódov v C++, nakoľko celý náš software je postavený na C++
- z veľkej časti bug fixing aktuálne bežiacich aplikácií po celom svete
- návrh nových algoritmov
- riadime sa waterfall metodológiou
- bežíme na Linuxoch a ako logovací systém používame Jiru
Požadujeme
- aspoň 2 roky skúseností programovania v C++
- skúsenosti s vytváraním GUI
- prehľad v analytickej geometrii a numerických výpočtoch
- Python, Java, JavaScript sú veľkou výhodou
Benefity
- odmeny + ročné prémie
- preplácanie nadčasov
- flexibilný pracovný čas
- ovocie a nápoje počas dňa na účet spoločnosti
- uvoľnený dresscode a moderné nové priestory
- možnosť cestovania do najzaujímavejších kútov sveta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk