Administratívna podpora s nemeckým jazykom- príprava tendrov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Figurujte ako podpora pre rôzne tendre a aukcie, ktoré spoločnosť zastrešuje v prípade potreby. Vašou rolou by bolo zastrešenie administratívy pre rôzne nákupné kategórie, ako aj príprava a nastavenie elektronického tendru v internom systéme.
Vaše ďalšie úlohy by pokrývali:
- Spracovanie dát potrebných pre vyhodnotenie tendru
- Príprava reportov pre zahraničných kolegov
- Telefonickú komunikácia s dodávateľmi v prípade technických problémov so systémom
- Práca s interným systémom
- Ad hoc reporting pre rôzne oddelenia
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Skúsenosť s administratívnymi úlohami
- Plynulá znalosť anglického aj nemeckého jazyka- každodenná komunikácia s dodávateľmi
- Znalosť MS Excel- sum, sumif, average, vlookup
- Skúsenosť s tvorbou reportov je výhodou
- Komunikatívnosť, analytické myslenie a zmysel pre detail
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity ako napríklad 13.plat, možnosť pracovať z domu alebo flexibilný pracovný čas. Všetky benefity Vám budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111