Špecialista nákupu / Technický nákupca !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Žarnovica
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 400 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- zaobstarávanie cenových ponúk,
- výber dodávateľov + komunikácia s dodávateľmi
- dojednávanie ceny
- komunikácia s údržbou ohľadne potrieb
- systémová a skladová evidencia
- reporty spotreby
- zavádzanie nového softwaru riadenia údržby
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Skúsenosti s technickým nákupom, výberom dodávateľov pre výrobnú spoločnosť
- Anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Schopnosť negociácie, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Samostatnosť
- Stresu odolnosť
- Orientáciu na dosahovanie stanovených výsledkov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk