Mechanik/ Strojný zámočník !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Žarnovica
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Mzda závisí aj od seniority uchádzača.
- Vykonávanie opráv a údržieb na linkách a strojných zariadeniach
- Dodržiavanie výrobných postupov, kvality a záväzných pracovných noriem
- Vykonávanie mazania strojných zariadení počas TPM
- Kontrola strojných zariadení a mazacích miest strojov
- Udržiavanie stavu strojov v dobrých podmienkach
- Plnenie ďalších pracovných úloh podľa príkazov priameho nadriadeného
- Práca v 4zmennej prevádzke ( 7,5 hod)
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- technické , strojárske vzdelanie
- skúsenosti na danej pozícii podmienkou
- skúsenosti z výrobnej spoločnosti výhodou
Benefity
- 13.ty, 14.ty plat (po odpracovaní 12 mesiacov v 100%tnej výške)
- prémie, bonusy
- sociálne benefity
- doprava zo Žiaru nad Hronom zdarma
- príspevok na dopravu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk