Product Specialist

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Lučenec
Pracovná oblasť
Marketing a reklama, Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti s predajom v oblasti farmácie? Radi cestujete? Ľahko nadväzujete nové kontakty?
Tak potom hľadáme práve Vás!
Aktuálne obsadzujeme pozíciu Product Specialist pre uznávanú farmaceutickú spoločnosť pôsobiacu na celom svete pre oblasť: Lučenec, Rožňava, Rimavská Sobota, Spišská Nová Ves, Revúca, Veľký Krtíš, Poltár, Detva.
Vašou náplňou práce bude:
- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v danom regióne
- Rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s lekármi
- Uplatňovanie marketingovej a predajnej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Dosahovanie stanovených predajných výsledkov
- Pravidelné reportovanie výsledkov nadriadenému
Požadujeme
Od úspešného kandidáta sa vyžaduje:
- Vysokoškolské vzdelanie /medicínskeho charakteru/
- Skúsenosti s podobnou pozíciou v oblasti pharma sales - veľkou výhodou
- Znalosť anglického jazyka výhodou
- Ochota cestovať
- Komunikatívna a asertívna osobnosť
- Vodičský preukaz značky B podmienkou
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk