STAVBYVEDÚCI (pozemné stavby)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - software, Stavebníctvo a reality, Architektúra
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej stavebnej spoločnosti na pozícii STAVBYVEDÚCI (pozemné stavby)
Vašou náplňou práce bude:
- Stavebný dozor/dohľad nad staveniskom
- Riadenie a organizácia stavby od začatia realizácie po odovzdanie diela
- Komunikácia s investorom
- Riadiť a koordinovať dodávky materiálu na stavbu
- Kontrola kvality vykonanej práce, vstupná aj výstupná kontrola
- Operatívne riešenie reklamácií, meškania materiálu alebo prác
- Zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov
- Príprava podkladov k fakturácii a fakturácia
- Kontrola nákladov a subdodávateľských faktúr
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosť s pozemnými stavbami PODMIENKOU
- Osvedčenie stavbyvedúceho VÝHODOU
- Skúsenosť s generálnym dodávaním stavieb PODMIENKOU
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- Skúsenosti s prípravou harmonogramov a ich dodržiavaním
- Prax v plánovaní ľudských, materiálnych a technologických kapacít
- Prax s jednaním s dodávateľmi, vyjednávanie cien a podmienok
- Vodičský preukaz B
- ANGLICKÝ alebo NEMECKÝ jazyk VÝHODOU
- SŠ alebo VŠ stavebného zamerania
Benefity
Spoločnosť ponáka zaujímavý systém firemných benefitov:
- Zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Firemné auto aj na súkromné účely
- Podiely na zisku
- Príspevok na ubytovanie
- Jazykové kurzy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk