Vedúci oddelenia plánovania

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti s plánovaním materiálových tokov, výroby a vedením menšieho tímu? Máme pre Vás pozíciu Vedúci plánovania:
- vedenie tímu na oddelení plánovania materiálových tokov
- zodpovednosť za plánovanie výroby
- riadenie spracovania zákazníckych objednávok
- podieľanie sa na fáze zavádzania nových produktov do výroby
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- znalosť práce s PC - aktívny používateľ MS Office
- skúsený užívateľ SAP - MRP systém SAP podmienka
- aktívna znalosť anglického jazyka
- analytické myslenie
Benefity
- 10% mesačná variabilná zložka
- 13. - 14. plat
- jazykové vzdelávanie
- rozmanitý sociálny program (vianočné poukážky, športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácie a pod.)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321