ŠPECIALISTA TRÉNINGOV- INTERNÉ HR

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máte skúsenosti v oblasti interného vzdelávania a máte záujem zúročiť svoje skúsenosti, máme pre vás ponuku.
Vašou úlohou bude:
- Identifikácia a analýza vzdelávacích potrieb zamestnancov, podpora manažérov pri definovaní vzdelávacích a rozvojových potrieb ich podriadených.
- Návrh vzdelávacích aktivít na základe potrieb.
- Organizácia tréningov a vzdelávania zamestnancov prostredníctvom interných či externých školiteľov, trénerov.
- Vyhodnotenie efektivity vzdelávacích aktivít nábor a výber zamestnancov.
- Príprava a koordinácia integračného plánu
- Tvorba ročných plánov vzdelávania
- Cestovanie v rámci pobočiek spoločnosti.
- Pravidelný reporting nadriadeným
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:
- skúsenosti na pozícii Špecialistu vzdelávania alebo obdobnej pozícii min. 2 roky - PODMIENKOU
- komunikatívna znalosť AJ výhodou
- znalosť MS Office
- organizačné a prezentačné zručnosti
- komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- dôslednosť, kreatívne myslenie, proaktívna a dynamická osobnosť
- samostatná realizácia práce
- časová flexibilita
- ochota cestovať
Benefity
Budú prezentovaná na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321