Administrátor HR dát

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 1 620 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak si hľadáš novú prácu a máš skúsenosť v oblasti financií alebo si bol súčasťou ekonomického oddelenia a chceš zmenu, tak máme pre teba pozíciu v Purchase Order tíme.
Pozícia zahŕňa:
- Vytváranie HR objednávok a PO čísiel
- Spravovanie širokej HR databázy spoločnosti
- Denná administratíva a reporty
- Riešenie nezrovnalostí ohľadom faktúr
- Spracovanie dát v programe MS Excel
- Komunikácia s klientmi aj v anglickom jazyku
- Spoluprácu na medzinárodných projektoch
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- VŠ vzdelanie
- Minimálne 1 rok skúseností s prácou v oblasti financií (faktúry, PO)
- Anglický jazyk na pokročilej komunikatívnej úrovni (B2)
- MS Excel s aktívnym využitím kontingenčných tabuliek, V/H Look Up
Benefity
Spoločnosť okrem medzinárodného prostredia a stabilného postavenia na trhu ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Ročné bonusy
- Poukazy do fitnescentra
- Možnosť home office
- Možnosť kariérneho rastu
- Teambuildingové akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk