FINANČNÝ MANAŽÉR

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 700 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii FINANČNÝ MANAŽÉR. Hľadáme skúseného uchádzača so schopnosťou viesť tím ľudí a s komplexným prehľadom vo financiách.
Náplň práce:
- Vedenie finančného oddelenia, koordinovanie a vedenie 3 zamestnancov na finančnom oddelení
- Príprava rozpočtu
- Finančné plánovanie, tvorba strategických plánov
- Príprava a reportovanie finančných výkazov
- Investičné analýzy, analýzy návratnosti investícií
- Finančné riadenie stavu zásob
- Nákladové účtovníctvo
- Mesačný reporting Finančnému riaditeľovi materskej spoločnosti a Generálnemu riaditeľovi slovenskej dcérskej spoločnosti
- Spolupráca a kontaktná osoba pre auditorov, banky, daňové úrady, investorov a pod.
- Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Aktívna účasť na projektoch a rozvoji spoločnosti
Požadujeme
Požiadavky na úspešného kandidáta:
- Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Komplexný prehľad vo financiách
- Aktívna a plynulá znalosť ANGLICKÉHO jazyka
- Aspoň 3 roky skúseností na podobnej pozícii ideálne vo VÝROBNEJ spoločnosti (výhodou je skúsenosť z automotive)
- Preukázateľná skúsenosť s vedením tímu
- Dôveryhodnosť
- Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- Rozvážna komunikácia, odolnosť voči stresu
- Cieľavedomosť, entuziazmus
- Flexibilita pre občasné služobné cesty do zahraničia
Benefity
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Ďalšie zaujímavé benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk