Controller v Holíči

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Automobilový priemysel, Bankovníctvo, Strojárenstvo, Účtovníctvo a audit, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného plant controllera, ktorý pracoval v automobilovom priemysle.
Budete zodpovedný za:
- Komunikáciu s vedúcimi výroby a finančnými kontrolórmi
- Analyzovanie kvality výroby
- Meranie produktivity a efektivity práce
- Identifikáciu rizík a priestoru pre zlepšenie
- Reportovanie zistení manažmentu
Požadujeme
Aby sme Vás na pozíciu vedeli zvážiť je potrebné aby ste:
- Pracovali min. 5 rokov ako plant controller v automobilovom priemysle
- Rozprávali po anglicky alebo nemecky na pokročilej úrovni (B2) – vzhľadom na pravidelnú komunikáciu so zahraničným manažmentom a pravidelné reportovanie na centrálu
- Ovládali Excel na pokročilej úrovni: pivot tables, v/h look up
- Mali znalosť so systémom SAP
Benefity
- Ročný bonus 7%-11% v závislosti na seniorite z ročnej mzdy
- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch
- Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111