Špecialista zákaz. servisu s jazykmi - francúzsky ALEBO španielsky A anglický

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáš pozíciu v menšom príjemnom prostredí, ale chceš využívať jazyk ktorý ovládaš? Pracuj pre nášho klienta, ktorý momentálne obsadzuje pozíciu na oddelení Customer Support. Budeš využívať francúzsky ALEBO španielsky A anglický jazyk na dennej báze, čiže aktívnej komunikácii sa nevyhneš. Pokiaľ vieš všetky tri, o to lepšie.
Ak budeš šikovný, je tam možnosť postupu na Nákupcu.
Náplň práce:
- 50 % administratíva, 50 % komunikácia
- Spracovanie a kontrola objednávok v internom systéme
- Aktívna komunikácia s kolegami na dennej báze
- Overovanie údajov v objednávkach a faktúrach
- Monitorovanie objednávok a dodania tovaru
- Prípadné riešenie reklamácií
- Komunikácia s dodávateľmi v cudzom jazyku
- Ad-hoc reporting
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal mať:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Predchádzajúce skúsenosti na administratívnej pozícii
- Zameranie v oblasti nákupu/sales-u VÝHODOU - možnosť kariérne rásť
- FRANCÚZSKY alebo ŠPANIELSKY jazyk na plynulej úrovni (level B2-C1) PODMIENKOU
- Znalosť ANGLICKÉHO jazyka na úrovni B1-B2 PODMIENKOU
- Výborné komunikačné schopnosti
- Samostatnosť, aktívny a pozitívny prístup k práci
Benefity
Ak uprednostňujete skoré vstávanie a zasa naopak radi efektívne využívate čas po práci, tak odchody o 16tej v tejto spoločnosti nie sú problém. Spoločnosť ponúka FLEXIBILNÝ PRACOVNÝ ČAS.
Prácu si viete spríjemniť obedom či kávou na vonkajšej terase na streche.
Aj športovci si prídu na svoje - majú fitness centrum v tej istej budove.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk