Obchodný zástupca - možnosť práce formou Home Office

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a vývoja uzamykacích systémov a prevedení.
Hľadáme vhodného kandidáta do rozrastajúceho sa tímu na pozíciu Obchodného Zástupcu pre Slovensko.
Hlavnou náplňou práce bude:
- Aktívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Starostlivosť o produktové portfólio z oblasti zámočníctva, predaj komplexných riešení
- Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
- Analýza požiadaviek a potrieb klienta, navrhovanie a príprava riešení
- Vypracovanie cenových ponúk
- sledovanie nových produktov na trhu, monitoring trhu a konkurencie
- Spolupodielanie sa na marketingových aktivitách (návrh a tvorba letákov, cenníkov, katalógov a pod.)
Požadujeme
- SŠ/VŠ
- Prax v oblasti obchodu (strojárstvo, zámočníctvo, stavebníctvo apod.)
- Základná znalosť anglického jazyka (min.A2)
- Silné komunikačné, prezentačné zručnosti a negociačné zručnosti - schopnosť presvedčiť
- Analytické a technické myslenie
- Tímový hráč
- Flexibilita, samostatnosť
- Orientácia na výsledok
Benefity
- Možnosť práce formou home office
- Variabilná zložka
- Auto, notebook, mobil aj na súkromné účely
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk