JUNIOR ÚČTOVNÍK DODÁVATEĽSKÝCH FAKTÚR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadá sa posila tímu účtovníkov v novovznikajúcom SSC, ktoré v sebe spája prostredie medzinárodnej spoločnosti s rodinnou atmosférou. Pozícia je ideálna pre absolventov ekonomického odboru, ktorí chcú v oblasti účtovníctva naplno rozviť svoje nadanie. Ak to teda s účtovníctvom myslíš naozaj vážne, nie je dôvod otáľať. Tvoje vedomosti získané počas štúdia pretavíš do praxe najmä pri nasledovných aktivitách:
- Spracovanie všetkých dodávateľských faktúr v internom systéme spoločnosti
- Kontrola všetkých podkladov a údajov potrebných pre úspešné spracovanie platby
- Detailnosť a precíznosť si vycibríš najmä pri evidencii všetkých údajov, ktoré musia byť presne spracované vo vopred stanovenej lehote
- Príprava pravidelných reportov a analýz ohľadom výdavkom, konečných zostatkov na účtoch a pod.
- Asistencia pri audite spoločnosti a uzávierkových aktivitách
- V prípade potreby budete priamo komunikovať s dodávateľmi spoločnosti (aktualizácia údajov, pomoc pri spracovaní podkladov a pod.)
- PRACOVNÝ ČAS na danej pozícii je od 13:00 do 22:00 (príplatky od 18:00 vo výške 60% základnej hodinovej mzdy)
Požadujeme
Ak spĺňaš nasledovné požiadavky, nie je na čo čakať! Radi sa pozrieme na tvoj životopis v anglickom jazyku a dohodneme sa na spoločnom rozhovore:
- ukončené stredoškolské (OA) a / alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického odboru, ideálne so zameraním na účtovníctvo je PODMIENKOU (pojmy ako záväzok či pohľadávka ti nesmú byť cudzie)
- anglický jazyk na pokročilej úrovni C1 je PODMIENKOU, nakoľko budeš komunikovať s dodávateľmi a kolegami so zahraničia, interné systémy a školenia sú taktiež v angličtine
- akákoľvek prax (aj popri štúdiu) v oblasti účtovníctva alebo ekonomickej administratívnej agendy budú pre teba obrovskou výhodou
Benefity
- Profesionálny rozvoj a možnosť rásť v novovytvorenom centre zdieľaných služieb a medzinárodnom prostredí
- Plne hradené stravné lístky
- 3 Sick Days ročne
- Plne platená práceneschopnosť do jedného mesiaca
- Zubná starostlivosť
- Jazykové kurzy (španielčina, nemčina)
- Spoločenské udalosti
- Občerstvenie v kancelárii (káva, čaj, ovocie)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111