CLOUD DEVOPS ENGINEER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do medzinárodnej švajčiarskej spoločnosti hľadáme skúseného Cloud inžiniera, ktorý bude pracovať na novom projekte s globálnym zameraním.
Náplň práce:
- technické vedenie v rámci dizajnu, vývoja a implementácie Cloud infraštruktúry
- údržba cloud services, podpora v rámci aplikácii na Cloude
- inštalácia, konfigurácia, automatizácia Cloud Services
- príprava modulov
- spolupráca s ostatnými IT tímami na komplexnom manažmente produktu
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- pokročilú skúsenosť s Cloudom (AWS/Azure/public/private)
- skúsenosť s DevOps výhodou
- komunikatívnu úroveň anglického jazyka
Benefity
- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk