Mzdový účtovník

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
930 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáme Mzdového účtovníka s nástupom IHNEĎ.
Náplň práce:
- Spracovanie cca 200 miezd
- Tvorba výkazov
- Pravidelné denné a mesačné reporty KPI´s + podľa potreby vedenia spoločnosti
- Ostatné administratívne práce súvisiace so mzdovou agendou podľa pokynov
Čaká Ťa nový tím kolegov !
Požadujeme
- Stredoškolské prípadne vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním 1. stupňa alebo 2. stupňa
- Práca v kolektíve, dobré komunikačné zručnosti
- Zodpovedný prístup k práci so zmyslom pre detail
- Skúsenosti v oblasti spracovania mzdovej agendy – min 2 roky
- Skúsenosti s ERP systémami v oblasti miezd – Human
- MS office, predovšetkým Excel, Word
- Anglický jazyk – mierne pokročilý
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk