JAVA PROGRAMÁTOR na projekty v rámci SMART BUDOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Elektrotechnika a energetika, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do nemeckej firmy, ktorá je špičkou v oblasti automatizácie, energetiky a medicínskej technológie, hľadáme Java programátora, ktorý bude pracovať na Smart Buildings projektoch.
Náplň práce:
- vývoj, implementácia, návrh software-u v Jave
- práca s modernými technológiami na AI projekte
- spolupráca s inými tímami
- práca so SCRUM metodikou
- písanie technickej dokumentácie
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- pokročilú znalosťv Java programovaní
- plynulú znalosť anglického jazyka (aspoň B2 úroveň)
Benefity
- extra dni voľna (bridge days + sick days)
- rôzne finančné bonusy pri životných udalostiach
- doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- zdravotná starostlivosť
- dôchodkové poistenie
- vzdelávacie programy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk