ServiceNow Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si otvorený novej pracovnej príležitosti v komornejšom prostredí a priateľskej atmosfére? Využi šancu a aplikuj! :)
V tejto práci budeš:
- zodpovedný za analýzu, design, vývoj a implementáciu softwarových projektov na IT Service Management (ITSM) tool suite
- úzko spolupracovať s Platform Architektom, Business Analystom, IT Supportom a technickým tímom (aby administrácia a implementácia prebehla podľa procedúr a najlepších praktík)
- iniciatívne predchádzať problémom a ich výskyt proaktívne minimalizovať
- popri tvojej pracovnej agende budeš zároveň podporovaný vysoko motivujúcim pracovným prostredím
Požadujeme
Čo od teba očakávame?
-2-3 roky skúseností s vyvíjaním prostredníctvom Javascriptu (preferencia ITSM backround)
- vedomosť o ITIL framework (ITIL Foundation certification - good to have!)
- dobré porozumenie Asset/Configuration/Incident/Problem management/ Product Catalog
- skúsenosť s Agile/ Scrum methodology
- ITSM tool experience je plusom
- skúsenosť v CMDB, Discovery a integrácii s inými externými modulmi je veľkým plusom
Okrem iného je super ak máš:
- flexibilný prístup
- ochotu učiť sa a rozvíjať
- proaktívne udržiavať technické a funkčné vedomosti aplikovateľné do ServiceNow platformy
- excelentné analytické, problem solving a trouble shooting skills s možnosťou vysvetliť technické problémy aj nie- technickým zákazníkom
- komunikatívnu AJ a vieš sa dohovoriť v medzinárodnom tíme
Benefity
- 4x mesačne home office (po skúšobnej dobe)
- technické kurzy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321