INTERNÝ KONZULTANT PRE MEDZINÁRODNÚ BANKU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Dokážete sa komplexne pozerať na interné procesy a následne vynájsť nové spôsoby ako by sa procesy dali urýchliť a zjednodušiť? Neprestávajte čítať!
V čom práca spočíva?
- Skúmanie rôznych oblastí spoločnosti (service level management, reporting, operational excellence), a následné hľadanie možností ako by sa procesy mohli zefektívniť a zjednodušiť, aby sa dosiahol čo najlepší možný výsledok.
- Svoje nápady budete musieť sformulovať, pripraviť pre ne podklady, predstaviť ich manažmentu, argumentovať ich relevantnosť a potrebu a následne budete spolupracovať na ich implementácii po odsúhlasení manažmentom.
- V rámci procesov budete hľadať prioritné aktivity, ktoré sú pre firmu v danom období najdôležitejšie.
- Pravidelná komunikácia a spolupráca s finančným oddelením ako aj s pobočkami v iných krajinách sveta, či operational management a konzultantmi a špecialistami na reporting.
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- Minimálne 5 rokov skúseností na consultingovej pozícii z SSC prostredia
- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- Pokročilá úroveň anglického jazyka (C1) je nutnosťou z dôvodu komunikácie výhradne v tomto jazyku s manažmentom spoločnosti
- Agile prístup, silné analytické myslenie
- Schopnosť prichádzať s nápadmi ako vylepšiť procesy
- Pokročilá znalosť MS Excel, znalosť Power BI výhodou
Benefity
Firemné benefity:
Spoločnosť ponúka množstvo pracovných benefitov (stravná karta, jazykové kurzy, bonusy atď), ktoré budú kandidátovi komunikované na osobnom stretnutí so zástupcami firmy.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111