JUNIOR FRONTEND/SERVICENOW DEVELOPER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - software, Informatika - správa systémov, Telekomunikácie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 760 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do medzinárodnej Telco spoločnosti hľadáme Junior Frontend developera, ktorý sa chce podieľať na novom projekte v rámci ServiceNow platformy.
Náplň práce:
- práca v malom tíme na slovenskom projekte pre interných zákazníkov
- podieľanie sa na úplne novom projekte na vybudovaní/customizácii ServiceNow platformy
- programovanie v Javascripte
- práca v rámci SCRUM metodiky
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- mierne pokročilú znalosť s frontend programovaním (Angular je výhodou)
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
Benefity
- ročné finančné bonusy+ bonusy v rámci životných udalostí
- flexibilný pracovný čas+ práca z domu
- príspevok do penzijného plánu + plné preplácanie PN
- súkromný zdravotný program + športový a kultúrny balíček benefitov
- parkovanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk