JAVASCRIPT PROGRAMÁTOR pre meteorologickú oblasť

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - software, Informatika - správa systémov, Veda a výskum
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného Web developera do spoločnosti, ktorá vyvíja svoj vlastný meterologický softvér na globálnej úrovni.
Náplň práce:
- práca na webových aplikáciách a webových komponentoch na báze HTML, CSS, Javascript - Angular 7
- implementácia webových aplikácii
- implementácia meteorologických vizualizácii
- kolaborácia s BE developermi + UX dizajnérmi
- práca v menšom tíme na komplexnom produkte
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- pokročilú znalosť v Javascript programovaní (Typescript je must)
- ochotu prejsť na Angular
- pokročilú technickú/písomnú úroveň anglického jazyka
Benefity
- finančné bonusy a prémie (aj na mesačnej báze)
- flexibilný pracovný čas (10-15)
- home-office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111