Obchodný zástupca

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Obchod, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 850 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, importéra a distribútora značiek CEJN, KUANI, GISON - pneumatických rýchlospojok, polyuretánových hadíc, vysokotlakej hydrauliky a pneumatického náradia hľadáme obchodného zástupcu pre celé Slovensko.
Budete spolupracovať s významnými zákazníkmi v oblasti automotive (KIA, Hyundai, Škoda, Peugeot), strojárenstva (Bosch), chemického a leteckého priemyslu.
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Akvizície nových klientov
- Prezentácia produktového sortimentu spoločnosti
- Príprava cenových ponúk
- Spracovanie objednávok, práca v internom informačnom systéme
- Komunikácia s materskou spoločnosťou
- Reporting
Alternatívy pracovného pomeru:
1. Hlavný pracovný pomer formou home office, ideálne bydlisko stred, alebo západ SK
K dispozícii budete mať služobné auto Škoda Oktávia, PC, telefón
+ 10% z obratu, + postupný nárast fixnej zložky mzdy
2. Živnosť – rozšírenie vlastného sortimentu o produktové portfólio značiek
+ Zaujímavé % z obratu
Požadujeme
- Technické vzdelanie
- Prezentačné, organizačné a komunikačné schopnosti
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obchodníckej pozícii sú vítané
- Efektívny time management, samostatnosť
Benefity
budú komunikované na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk