Pracuj ako OBCHODNÝ ZÁSTUPCA pre Bratislavu- práca formou home office

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracuj pre úspešnú spoločnosť na divízii Hygiena. Budeš aktívne navštevovať zákazníkov z rôznych oblastí, pod palcom budeš držať produktové portfólio ako napríklad: mydlá, dávkovače, utierky na ruky, toaletný papier, ochranné pomôcky a podobne.
A čo bude tvojou úlohou:
- vybudovanie si vlastného portfólia zákazníkov v rámci bratislavského kraja
- predaj produktov z divízie hygiena
- uzatváranie zmluv, vyjednávanie, dohadovanie podmienok
- poradenstvo
- analýza trhu, analýza konkurencie
- reporty
- práca v teréne
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- skúsenosti aspoň v jednej z oblastí: Hygiena, chémia, upratovacie služby, HORECA
- ochota cestovať
- dravosť a komunikatívnosť
Benefity
- práca formou Home office
- variabilná časť, ktorá nemá strop
- služobný automobil, mobilný telefón, notebook
- jazykové kurzy
- a mnoho iného
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111