FRAUD PREVENTION SPECIALIST s maďarským jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš pracovať v oblasti medzinárodného bankovníctva a si analytický typ?
Na tejto pozícii môžeš preniknúť do problematiky medzinárodných platieb, zistíš aké rôzne komplikácie môžu s platbou nastať a dokonca budeš skúmať, či je daná platba v poriadku alebo či je to len "planý poplach". Zisťuj vzroce správania klientov, prezisti, či daná platba nesmerovala na účet, na ktorý nemala a staň sa tak expertom na prevenciu rizika.
Myslíš si, že máš na to vyhodnotiť s kým spoločnosť bude robiť business a s kým nie? Neváhaj a pošli nám tvoj životopis.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Vzdelanie ekonomického smeru (financie, bankovníctov a podobne)
- Znalosť anglického aj maďarského jazyka na pokročilej úrovni (B2)
- Skúsenosť z bankového prostredia je výhodou
- Analytické myslenie, zmysel pre detail
Benefity
Spoločnosť ponúka niekoľko finančných aj nefinančných benefitov, ktoré Vám budú odprezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111