Project Cost Controller

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste skúsený finančný controller a oblasť nákladov Vám príde lákavá? Ako člen malého medzinárodného tímu by ste zastrešovali sledovanie a analyzovanie nákladov na projektoch. Stanovovať potrebnú alokáciu nákladov a následné reportovanie. Budete zlepšovať procesy a nastavovať rôzne modely. Zároveň sa budete venovať aj týmto oblastiam:
a. Príprava nákladových reportov podľa US GAAP
b. Spolupracovať s Globálnym nákladovým controllingom
c. Kvartálne forecastovanie
d. Podpora ad-hoc requestov
Požadujeme
- Minimálne 5-rokov skúseností s finančným controllingom, auditom alebo finančnými analýzami
- Pokročilá znalosť anglického jazyka- úroveň C1
- Skúsenosť s alokáciou nákladov je výhodou
- Agilný a flexibilný prístup k práci
- Tímový duch a odolnosť voči stresu
Benefity
Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú predstavené spoločnosťou na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk