HR Generalist pre tri krajiny (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 750 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti s komplexnými HR procesmi, ideálne v prostredí SSC? Nechcete byť súčasťou veľkého kolosu, ale páčia sa Vám výhody práce pre silnú medzinárodnú spoločnosť? Nechcete, aby Vám HR riaditeľ stál za chrbtom, ale potrebujete sa realizovať a byť kreatívny?
Tak toto je pre Vás cesta, ako sa tešiť do práce a byť spokojný.
Pre nášho klienta hľadáme HR Generalist-u, ktorého úlohou bude:
- zodpovednosť za definovanie a implementáciu HR stratégie spoločnosti
- zavádzanie interných smerníc a procesov
- zodpovednosť za výber zamestnancov, zastrešovanie adaptačného procesu
- definovanie aktivít pre vzdelávanie a rozvoj zamestnancov (talent manažment, komunikácia s líniovými manažérmi, nastavenie systému vzdelávania)
- poradenstvo z oblasti Zákonníka práce
- administratíva, reporting
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Anglický a Nemecký jazyk na úrovni B2 - komunikácia so zahraničnými návštevami
- Skúsenosti s komplexnými procesmi v oblasti HR - nábor, starostlivosť a životný cyklus zamestnanca, skúsenosť s prípravou podkladov pre mzdy, benefitmi a vzdelávacím systémom
- Skúsenosť z prostredia SSC je veľkú výhodou
- Pozitívny prístup k práci a ochota pomôcť kolegom
- Príjemné vystupovanie a bezproblémová komunikácia
- Prax aspoň 6 mesiacov na podobnej pracovnej pozícii
Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu 12 mesiacov.
Benefity
Spoločnosť ponúka nadštardantné benefity:
- flexibilná pracovná doba
- 6 dní Sick days
- 25 dní dovolenky
- stravné lístky v hodnote 4,80€ plne hradené zamestnávateľom
- 25 dní PNky - 100% preplatené
- teambuildingové akcie 2x do roka
- ovocie a zabezpečený pitný režim
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk