ÚČTOVNÍK DO LOKÁLNEHO TÍMU SSC

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme šikovného účtovníka, ktorý sa pripojí k lokálnemu účtovnému tímu.
Popis pozície:
- Ako účtovník budete pokrývať tri hlavné oblasti:
o Účtovanie cestovných výdavkov
o Účtovanie nespárovaných platieb v internom systéme
o Účtovanie majetku a zodpovednosť za inventúru majetku
- Spolupodieľanie sa na mesačných/štvrťročných a ročných reportoch
- Spolupráca pri pripravovaní podkladov pre audit
- Podpora kolegov v tíme Travel&Expenses
- Kontrola správnosti lokálneho účtovného systému a nastavenie podľa legislatívy
Požadujeme
- Minimálne 2 roky skúseností na účtovníckej pozícii (štatutárne účtovníctvo), skúsenosť z medzinárodného prostredia výhodou
- Aktívna znalosť anglického jazyka (B2) slovom aj písmom
- MS Excel na pokročilej úrovni
- Znalosť lokálnych účtovných štandardov
- Tímový duch
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity (tretí pilier, jazykové kurzy, ovocné dni...), ktoré bude zástupca firmy komunikovať s uchádzačmi na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk