Supervízor zákazníckej kvality s NJ a AJ

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zavádzanie projektu z pohľadu kvality
Koordinácia aktivít v rámci oddelenia
Komunikácia so zákazníkom a centrálou v oblasti kvality
Zabezpečovanie dodržiavania kvalitatívnych požiadaviek nových aj existujúcich projektov
Riešenie kvalitatívnych problémov a reklamácií
Požadujeme
- ukončené vysokoškolské technické vzdelanie 2. stupňa
- nemecký jazyk – aktívne a anglický jazyk na min. mierne pokročilej úrovni
- min. 3 ročné skúsenosti na pozícii inžiniera kvality.
- znalosti systémov a štandardov kvality ( TS 16949, SPC, FMEA, ISO 14001)
Benefity
Budú prezentované na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk