Manažér výroby

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Manažment, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 800 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste dynamický manažér so silnou sebareflexiou a ľudským prístupom, ktorý vie riadiť ľudí a procesy? Máte rád nové výzvy a rýchlo sa učíte? Ak áno, hľadáme práve Vás!
Pre zahraničnú výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive hľadáme skúseného MANAŽÉRA VÝROBY.
Vašimi najdôležitejšími úlohami bude:
- komplexné riadenie výroby v zmysle definovaných cieľov pri zabezpečení čo najvyššej efektivity a v žiadanom časovom rámci
- koordinácia, motivácia a riadenie pracovníkov výroby prostredníctvom team leadrov
- v spolupráci s manažérom logistiky zodpovednosť za výrobné plánovanie
- implementácia Lean aktivít /Kaizen, IPS,schedule 24/ vo výrobe v súčinnosti s Continuous Improvement Managerom
- optimalizácia využitia a efektívnosti zariadení a nástrojov
- definovanie a monitorovanie identifikovaných kľúčových ukazovateľov výkonnosti
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce podmienky:
- VŠ vzdelanie
- Min. 3 rokov skúseností na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti, ideálne v oblasti automotive
- Plynulá znalosť anglického jazyka
- Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti, zmysel pre poriadok
- Silné logické a analytické schopnosti, orientácia na výsledky
- Zodpovedný, na cieľ orientovaný prístup, avšak so zreteľom na ľudskosť v prístupe k pracovníkom
- Praktická znalosť PSW, PPAP a APQP
Benefity
- 10% ročný bonus
- služobné auto
- 5 dní dovolenky navyše
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk