AP účtovník

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na tejto pozícii môžete rozvíjať svoje skúsenosti v rámci úspešnej spoločnosti, na pozícii AP účtovník s anglickým jazykom.
Náplň práce:
- Zodpovednosť za pridelenú účtovnú agendu
- Evidencia bankových výpisov, došlých a faktúr
- Účtovanie bankových výpisov a príprava faktúr na úhradu
- Kontrola náležitostí účtovných dokladov
- Odsúhlasovanie saldo konta záväzkov
- Aktívna účasť na účtovných závierkách
- Spolupráca na implementácii nových postupov a systémov
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Minimálne 2 ročné skúsenosti v účtovníctve/fakturácii
- Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka na úrovni B2
- Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- Aktívny prístup
- Časová flexibilita
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné a nefinančné benefity, ktoré predstaví zástupca firmy na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk