EMEA MARKETING FUNDS COORDINATOR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracovali ste už v korporátnom svete ? Sú Vám blízke čísla, analýzy, reporting a Excel ? Ale chceli by ste viac komunikovať s obchodnými partnermi a manažérmi v EMEA regióne ? Ak áno, pozícia MARKETING FUNDS COORDINATOR na oddelní marketingu bude pre Vás tou správnou.
Náplň práce:
- Správa, kontrola a schvaľovanie projektov externých partnerov a distribútorov. Projekty sa týkajú čerpania fondov na marketingové kampane a aktivity.
- Denná komunikácia s európskymi externými partnermi - distribútori, agentúry a pod.
- Spolupráca a koordinácia s interným marketingovým oddelením
- Zabezpečenie čerpania financií z fondov
- Riešenie nezrovnalostí
- Komunikácia v anglickom jazyku na dennej báze s medzinárodným tímom
- Reporting a analýza dát
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Pokročilú úroveň v MS Excel (filtrovanie, funkcie, podmienené formátoanie, analýza dát)
- Aktívnu znalosť anglického jazyka (level B2)
- VŠ vzdelanie
- Predchádzajúce skúsenosti na ekonomickej, finančnej, analytickej alebo reportingovej pozícii
- Profesionálnu komunikáciu
- Schopnosť prispôsobiť sa zmenám a spolupracovať v tíme
- Pozitívny prístup k práci ako aj k ľudom okolo seba
Benefity
Spoločnosť ponúka tieto benefity:
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office po dohode s nadriadeným
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk